נעים להכיר, קרויזר דיגיטל!

אנחנו מניחים שאם הגעת לכאן, מה שחיפשת זה פרסום בגוגל, פרסום ברשתות החברתיות, דפי נחיתה וכלים נוספים לאיסוף לידים חמים. מה שתמצא אצלנו בפועל – זה מערך שמסייע לך להפיק הרבה יותר מכל שקל בתקציב השיווק ברשת.

הסוכנות שלנו מתמחה בפרסום ובשיווק ברשת, ומייצרת הצלחות כבר 12 שנה ברציפות באמצעות שיטת Pro & Profit של קרויזר דיגיטל (קרויזר שירותים עסקיים בע"מ).

ועכשיו, היכרות אישית : -)

שמי דודי קרויזר והדרך שלי בעולם השיווק הדיגיטלי החלה בשנת 2009, באחד ממיזמי התיירות החדשניים שפורסמו באינטרנט. לאחר ניהול המיזם במשך כשנתיים ובהמשך השתלבות בחברת "קשרי תעופה" המתמחה בתחום, התמניתי למנהל שיווק דיגיטלי בחברת זאפ – ממובילות שוק הפרסום והשיווק ברשת בישראל.

לאחר מספר שנים של התמחות בסוגי קמפיינים שונים, בקשת רחבה של לקוחות וערוצי מדיה, הבנתי שגם עסקים שמשקיעים בפרסום דיגיטלי יכולים לשפר משמעותית את התפוקה שלהם מהפרסום. כך נולדה הסוכנות שמתמקדת בשיפור הרווחיות של פרסום ברשת בעזרת צוות מומחים. במותגים שבהם ניצול של כל שקל חשוב, מיקוד ושיפור התוצאות הוא בעיניי לא פחות משליחות.

הסוד שלנו להצלחה פשוט מאוד: קילומטראז', קילומטראז' ועוד קילומטראז'… רק מומחי דיגיטל עם ניסיון משמעותי יכולים להפיק תוצאות משמעותיות, בשוק הדינאמי והתחרותי במיוחד של פרסום ברשת.

העקרונות שלנו

מומחיות

מנהלי קמפיינים מתחילים "מתגלחים" על התקציב שלך. אצלנו זה לא יקרה.

זמינות

אנחנו כאן בשבילך, ומבטיחים לך ערוץ תקשורת ישיר עם מנהל הקמפיין שיעמוד לרשותך.

בקרה

מעקב צמוד המבטיח כי כל חלקי הקמפיין מבוצעים בהתאם לתכנית המקורית.

חדשנות

כלים טכנולוגיים מנטרים את הפעילות ומאפשרים ליצור חיבור הדוק יותר בין הפרסום למכירות.

שקיפות

 דו"חות שוטפים ושיקוף של מצב הקמפיין, ניהול התקציב בחשבונות שלך.

חופש

מחויבות? לא אצלנו. אנחנו מאמינים שהתוצאות יגרמו לך לבחור בנו שוב ושוב, חודש אחרי חודש ושנה אחר שנה.

רוצה להכיר מקרוב וליהנות מהמומחיות שלנו כדי לייצר תוצאות?

מזמינים אותך ליצור קשר >>>