השיטה שלנו

הגיע הזמן להפוך את המשוואה

הרבה מאוד חברות ועסקים חווים את השיווק הדיגיטלי כסוג של מירוץ שלא נגמר: מין מעגל קסמים שבו כל הזמן צריך "לרדוף" אחרי לקוחות חדשים ולהגדיל את ההשקעה באופן עקבי. במקרים רבים, אפילו הגדלה של התקציב לא מסייעת ומניבה תוצאות שרק נראות טובות – פניות רבות שאינן רלוונטיות, מתעניינים שלא באמת רוצים לרכוש וכדומה.

האם זוהי הברירה היחידה? להגדיל שוב ושוב את התקציב כדי לנסות לשמר תוצאות בינוניות? לא כשעובדים עם מקצוענים. לאורך השנים גיבשנו שיטה מנצחת שמוכיחה את עצמה שוב ושוב. למעשה, אנו מצליחים לשפר תוצאות עבור 94% מהלקוחות שלנו – שלכולם הייתה התנסות קודמת עם שיווק דיגיטלי שלא הניב מספיק.

Pro & Profit

הפורמולה של קרויזר דיגיטל להצלחה

אסטרטגיה

מפת הדרכים שלנו: היכרות מעמיקה עם המותג, קהלי המטרה, השוק והתחרות – כדי להבין מהי ההבטחה השיווקית המדויקת ביותר והרלוונטית ביותר עבור הלקוחות הפוטנציאליים שלך. רק לאחר תכנית אסטרטגית מדויקת נוכל לצאת לדרך.

100% מומחיות

מומחיות שווה תוצאות – את התפיסה הזו אנו מוכיחים מחדש מדי יום. אנו מעסיקים אך ורק מנהלי קמפיינים בעלי ניסיון של מספר שנים, ומקפידים שכל אחד מהם ינהל מספר מוגבל של קמפיינים בו זמנית – הרבה פחות מהממוצע בשוק. המומחיות והמיקוד בקמפיין שלך יניבו תוצאות.

פרסום שנוגע

סלוגן מגניב זה מגניב, סרטון ויראלי זה ויראלי… אבל המותג שלך צריך לקוחות שרוצים לקנות! כלל המכשירים השיווקיים – מודעות, דפי נחיתה, תכנים ועוד, נכתבים ע"י מומחים בכתיבה שיווקית וקופירייטרים, תוך שימוש בפסיכולוגיה צרכנית ובאופן שירגש ויניע לפעולה.

בקרת רווחיות

פניות רבות מלקוחות פוטנציאליים הם לא היעד אלא חלק מהדרך. אנחנו בוחנים באופן עקבי את איכות הלידים כדי לנפות מהם את ה"קרים" יותר ואת היקרים יותר, ומתמקדים בייצור לידים איכותיים בעלות רווחית הרבה יותר!

רוצה להכיר מקרוב וליהנות מהמומחיות שלנו כדי לייצר תוצאות?

מזמינים אותך ליצור קשר >>>