השירותים שלנו

משפך שיווקי מלא שעובד בשבילך

לאחר היכרות מעמיקה עם המותג שלך, ניתוח שוק ופרופיל מפורט של קהל המטרה, נתכנן ונבצע עבורך מהלך פרסומי מקיף ומלא. שיווק דיגיטלי מקצועי הוא לא ספרינט אלא מרתון, וכדי שיצליח הוא צריך לפעול גם לאורך (פרק זמן מתאים) וגם לרוחב (תמהיל מדויק של ערוצי שיווק).

המשפך השיווקי המלא יתחיל מהשלב הראשוני של יצירת המודעות למותג, ימשיך בקידום באמצעות תוכן ומודעות ויסתיים בהזרמה של "לידים חמים" ורלוונטיים עבורך. התשתית תכלול גם בניית אתרים מתקדמים ודפי נחיתה אפקטיביים שבהם המתעניין של היום הופך ללקוח של מחר.

פרסום בגוגל

קמפיינים פרסומיים המקדמים את המותג שלך בכל כלי הפרסום של גוגל: מודעות ברשת החיפוש; באנרים ברשת הפרסום הכוללת עשרות אלפי אתרים; פרסום ביוטיוב; פרסום בשירות הדואר האלקטרוני המוביל בעולם ג'ימייל; פרסומים בגוגל שופינג לאתרי סחר וכלים מתקדמים חכמים נוספים.

פרסום ברשתות החברתיות

קמפיינים ממוקדים בפייסבוק ובאינסטגרם, המאפשרים לך להגיע לקהלי היעד הרלוונטיים ביותר עבור המותג שלך. הפילוח בהתאם לפרופיל המדויק של הגולש, הרגלי הצריכה שלו והעדפותיו מאפשר לאסוף לידים "חמים" ברמת התאמה גבוהה. שילוב מנצח יכלול את ניהול העמודים ברשתות החברתיות.

קידום במנועי חיפוש

קידום אורגני בגוגל, המאפשר לך להגיע בדיוק לאנשים שמחפשים את השירות או המוצר שהעסק שלך מציע. העבודה היסודית המקדמת אותך בדירוגים למיקומים האיכותיים ביותר מבטיחה שהבחירה בך – כמו בשאר הלקוחות שלנו – תהיה קלה ואוטומטית!

קידום תוכן

תכנון מערך תוכן עשיר שיאפשר לכל לקוח פוטנציאלי ללמוד ולהכיר יותר את המותג, בדרך לרכישה. כולל כתיבה מקצועית של מאמרים וקידום שלהם בפלטפורמות המובילות אאוטבריין וטאבולה.

קידום בלינקדאין

יצירת תכנית מפורטת וביצוע קמפיין פרסום ממוקד ברשת המקצועית, המעניקה לך חשיפה איכותית בקרב אנשי מקצוע רלוונטיים וחיבור לאנשי המפתח החשובים בארגונים ובעסקים שאליהם המותג שלך פונה.

רימרקטינג

סינון מתקדם של הקהלים הרלוונטיים והמשך הקשר עם גולשים שגילו עניין במותג במדיות נוספות, לשימור המותג בתודעה ו"הבשלה" של הלקוח עד לאיסוף של ליד "חם".

רוצה לקבל הרבה יותר מכל שקל של השקעה ברשת?

המומחים שלנו לרשותך! זה הזמן לקבוע פגישה ולצאת לדרך